WWW.YOKODESIGN.PL - naklejki na ścianę, szablony malarskie, dekoracje dla dzieci

FAQ

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z naklejkami na ścianę YokoDesign.


1. Świeżo pomalowane ściany

Po malowaniu ścian należy odczekać co najmniej 2 tygodnie przed umieszczeniem naklejki na ścianie. Nie dajemy gwarancji na pryczepność naklejek zaraz po remoncie.


2. Farba lateksowa

W przypadku, kiedy ściana pokryta jest farbą lateksową należy przeprowadzić próbę - podłoże z dużą zawartością lateksu jest tłuste, co może niekorzystnie wpływać na przyczepność naklejki.


3. Czy naklejkę mogę umieścić na kafelkach/tapecie?

Nasze naklejki nadają się do zdobienia wszelkich powierzchni gładkich. Dana powierzchnia nie powinna posiadać wypukłości lub grubej tekstury, przez które naklejka może odstawać i odchodzić. Naklejka powinna w całości idealnie przylegać do danej powierzchni. Przy tapetach z delikatną teksturą należy przeprowadzić próbę.


4. Czy naklejkę mogę umieścić na samochodzie?

Oczywiście, nasze naklejki są odporne na warunki atmosferyczne. Folia, z której są wykonane służy również do oklejania aut.


5. Czy naklejki można dowolnie przeklejać z miejsca na miejsce?

Nasze naklejki są jednorazowego użytku, nie można ich przeklejać.Nie jesteś pewien czy dana powierzchnia bądź typ farby jest odpowiednia pod naklejkę? Zamów próbkę naszej folii! Napisz maila z prośbą o próbkę wraz z adresem na jaki mamy nadać przesyłkę.

Szybki kontakt
Zadzwoń: 514 795 411
Napisz: sklep@yokodesign.pl

Godziny otwarcia: 9 - 16
Paleta kolorów
Instrukcja klejenia
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.