Kosmos

Naklejki na ścianę z kolekcji kosmos to prosty i łatwy sposób, aby zmienić nudne wnętrze w kosmicznie fajny, niebanalny pokój. Rakiety, latające komety, gwiezdne konstelacje i odległe planety to nie wszystko. Oryginalność kolekcji zapewniają mieszkańcy z najodleglejszych krańców wszechświata. Marian, Tolek, Kazik, Kędziorek i Bolek to kosmiczni bohaterowie kolekcji, gotowi wpaść na chwilkę kiedy tylko zechcesz.

Wyświetlanie 1–16 z 31 wyników

Naklejki na ścianę kosmos

Naklejki na ścianę z kosmicznej kolekcji to niezwykle oryginalny pomysł na dekorację w pokoju Twojego dziecka. W naszej kolekcji znajdziesz naklejki o tematyce kosmicznej: zabawne ilustracje, planety, gwiazdy, rakiety gwiezdne i wiele innych kosmicznych wzorów. Naklejki na ścianę dostępne są w formie gotowych zestawów lub pojedynczych naklejek do wyboru. Dzięki czemu stworzenie aranżacji ściennej jest niebywale proste - możemy wybrać odpowiednią wielkość naklejki i dopasować ją do wielkości i charakteru wnętrza. Naklejki na ścianę kosmos pozwalają na stworzenie niesamowitego zakątka dla naszej pociechy. Sprawią, że podniebny świat będzie dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Dzieci lubią marzyć, dlatego wybór naklejek o tematyce kosmicznej będzie na pewno trafioną dekoracją. Naklejki na ścianę kosmos, planety, gwiazdy dostępne w kolekcji YokoDesign zachwycają paletą kolorów i swoim oryginalnym designem. Naklejki ścienne z kosmicznej kolekcji to także świetna alternatywna dla tradycyjnych tapet. W szybki i prosty sposób możemy stworzyć niebanalną aranżację ścian w pokoju dziecięcym. Spraw, aby sen był pełną kreatywności przygodą dzięki naklejkom ściennym z kosmicznej kolekcji.