Naklejki Mapy świata

Naklejki na ścianę mapy świata to praktyczna dekoracja, połączenie przyjemnego dla oka z pożytecznym. Oprócz klasycznych jednokolorowych map, znajdziesz tutaj również mapy z nazwami kontynentów oraz wybranych zbiorników wodnych. Nawet nauka przez zabawę, w tym przypadku jest możliwa. Tutaj wkraczają zwierzaki, rozklejanie ich może zapewnić niezłą frajdę, nie tylko najmłodszym. 😉

Wyświetlanie 1–16 z 28 wyników

Naklejki na ścianę mapa świata - dla dzieci

Szukasz pomysłu na oryginalną dekorację ścienną w pokoju swojego dziecka? Prezentujemy jedną z bardziej unikatowych kolekcji w asortymencie naszych produktów - naklejki na ścianę mapy świata. Ten element dekoracyjny to świetny sposób na urozmaicenie wystroju wnętrza pokoju dziecięcego ale także idealna okazja na to, by wzbudzić w dziecku pasję do podróżowania poprzedzoną nauką o najdalszych zakątkach świata. Mapa świata naklejka na ścianę może pełnić funkcję zarówno dekoracyjną, jak również dydaktyczną. Duży wybór wariantów kolorystycznych naklejek sprawia, że z łatwością dobierzesz pasujący wzór do wnętrza pokoju dziecięcego. Naklejki na ścianę mapa świata są jednym z najlepszych i najbardziej zjawiskowych sposobów zdobienia ścian, dlatego też niezależnie od tego, czy umieścisz je nad dziecięcym biurkiem, czy łóżkiem w każdym miejscu spełnią swoją rolę dekoracyjną. Naklejki na ścianę mapa świata dla dzieci w tej kategorii produktów dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach. Naklejki można przykleić na dowolnej gładkiej powierzchni. Można nimi pokryć całą ścianę lub tylko jedynie jej niewielki fragment - kwestia aranżacji według własnych upodobań. Mapa świata z nazwami państw, z nazwami kontynentów, mapa Polski z podziałem na województwa to tylko kilka z dostępnych wariantów naklejek w tej kategorii.

Naklejki mapy świata - dla małych podróżników

Naklejki mapy świata to dekoracje ścienne idealne do wnętrza pokoju małego podróżnika. Mapa świata z kolorowymi kontynentami w stylu watercolor, monochromatyczna mapa w uniwersalnym stylu, mapa świata w kolorach pastelowych w zestaw ze zwierzątkami to tylko kilka z oferowanych wzorów naklejek dostępnych w tej kolekcji. Naklejki zostały stworzone z myślą o małych odkrywcach - oprócz naklejek map w naszym asortymencie dostępne również akcesoria, dzięki którym można oznaczyć dany obszar na mapie. Do wyboru między innymi znaczniki, pinezki, chorągiewki do map, znaczniki z postaciami zwierząt.

Mapy świata na ścianę - naklejki o walorach edukacyjnych

Mapa świata na ścianę to jedna z najbardziej oryginalnych dekoracji ściennych. Naklejka oprócz funkcji estetycznych pełni również funkcję edukacyjną. Mapa świata przyklejona na ścianę w pokoju dziecięcym czy w biurze może przenieść nas w nawet najdalsze zakątki świata. Dzięki tego odkrywanie świata może być łatwiejsze, naklejki mapy doskonale obrazują rozmieszczenie kontynentów a nawet występowanie poszczególnych gatunków zwierząt na danym obszarze. W kolekcji YokoDesign oferujemy mapy świata naklejki o walorach edukacyjnych do tego wyróżniające się niebanalną estetyką. Mapa świata w formie naklejki to wspaniała dekoracja do pokoju nastolatka lub też dla ciekawych świata podróżników. Duży wybór naklejek map z nazwami państw, kontynentów znajdziesz w ofercie YokoDesign. Naklejki na ścianę mapy to idealne rozwiązanie, aby błyskawicznie odmienić dowolnie wybraną przestrzeń.