Naklejki Świąteczne

Naklejki świąteczne w przecudownych wzorach będą wspaniałą ozdobą na czas Bożego Narodzenia. Niepowtarzalny klimat w Twoim domu gwarantowany. W kolekcji znajdziesz typowo świąteczne motywy, takie jak bombki i napis “Wesołych Świąt”, ale również  naklejki choinki i gwiazdki lub zimowe domki. Świąteczne wzory dostępne są również w wydaniu kolorowych, wesołych postaci idealnych do pokoju dziecięcego. Podaruj sobie trochę magii na święta.❄

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Świąteczne naklejki na ścianę

Wprowadź odrobinę magii do swojego domu i udekoruj go w świątecznym klimacie. Naklejki świąteczne na ścianę to modne dodatki aranżacyjne, które idealnie wkomponują się w świąteczną aurę. Jeśli szukasz ciekawych inspiracji do wystroju wnętrza swojego domu mamy w ofercie naklejki świąteczne na okna, które tworzą zawsze udaną aranżację. Piękny Bożonarodzeniowy klimat pomogą stworzyć również przyklejki, naklejki świąteczne na ścianę, które wybierane są bardzo często jako ozdoby świąteczne do dziecięcego pokoju. W ofercie YokoDesign świąteczne naklejki na ścianę, które pomogą stworzyć udany, magiczny wystrój w Twoim domu.

Naklejki świąteczne na okna

Naklejki na okna to jedne z najczęściej wybieranych ozdób świątecznych. Są łatwe i szybkie w montażu, wystarczy je przykleić w dowolnym miejscu na oknie. Oczywiście to nie jedyne zalety tego typu ozdób. Naklejki idealnie sprawdzą się jako ozdoba okna, mebli lub lustra, dzięki czemu świąteczny klimat możemy stworzyć w niemal całym domu. W YokoDesign naklejki świąteczne na okna z motywem choinek i gwiazdek, które prezentują się świetnie nie tylko jako świąteczna ozdoba, ale jako element dekoracyjny na cały sezon zimowy.

Naklejki świąteczne na okno pozwolą stworzyć niepowtarzalny nastrój. Naklejki przedstawiające zimowe domki, świąteczne bombki, choinki czy naklejka z napisem “Wesołych Świąt” pomimo swojego świątecznego akcentu prezentują się dość minimalistycznie. Naklejki na okno zostały wykonane estetycznie do tego są dostępne w świątecznej gamie kolorystycznej. Świąteczne naklejki na okno to jedna z najczęściej wybieranych dekoracji bożonarodzeniowych - naklejki dodają wnętrzu świątecznego klimatu i co więcej potrafią wzbudzać zainteresowanie przechodniów i sąsiadów.