Naklejki Chmurki

Naklejki na ścianę chmurki w stylu skandynawskim świetnie sprawdzą się jako ciekawy akcent w minimalistycznym wnętrzu. W pastelowych wersjach kolorystycznych będą również wspaniałą ozdobą do pokoju dziecięcego. 🙂

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Naklejki na ścianę chmurki

Naklejki chmurki sprawdzają się świetnie jako ozdoba ścienna do pokoju dziecięcego oraz do sypialni. Symetrycznie przyklejone naklejki na ścianę mogą stworzyć imitację tapety. Mamy więc możliwość stworzenia unikalnej aranżacji wnętrza, a przy tym niepowtarzalnego nastroju we wnętrzu. Naklejki na ścianę chmurki pozwalają przede wszystkim wyczarować klimat inspirowany stylem skandynawskim. W kolekcji YokoDesign do wyboru naklejki ścienne chmurki w bogatej palecie kolorystycznej. Dzięki czemu możesz wybrać idealnie pasujący kolor naklejki korespondujący z kolorem ścian we wnętrzu. Chmurki to bardzo uniwersalny wzór naklejki, pasujący do pokoju dziewczynki lub chłopca. Naklejki z tej kolekcji bardzo często wybierane są również jako element wystroju ścian do pokoju niemowlaka.

Chmurki na ścianę - ozdobne naklejki do pokoju dziecka

Planując aranżację pokoju dla maluszka, zależy nam na stworzeniu najbardziej przyjaznej przestrzeni. Pomocne i nieocenione okazują się być wszelkiego rodzaju dekoracje ścienne. Dzięki nim można stworzyć przyjazny, pełny pozytywnej aury pokój dziecięcy. W naszej kolekcji znajdziesz małe i duże naklejki ścienne w bogatej gamie printów i wzorów. Chmurki na ścianę to jedna z naszych propozycji naklejek. Dzięki nim można stworzyć udaną aranżację pokoju dla niemowlaka oraz starszego dziecka. Naklejki chmurki swoją estetyką nawiązują do dekoracji ściennych w stylu skandynawskim. Chmurki na ścianę to niewielkie ozdoby, które mogą być przyklejone w dowolnym miejscu. Będą pasować jako aranżacja ściany głównej, ale będą też świetnym uzupełnieniem ściany nad dziecięcym łóżeczkiem czy kącikiem zabaw. Naklejki chmurki charakteryzują się dość prostym kształtem, są na tyle uniwersalne, że pasują zarówno do pokoju dziewczynki lub chłopca.