Hej! Fajnie, że tu jesteś. 😊 Jeśli trafiłeś do tej zakładki to oznacza, że prawdopodobnie jesteś zainteresowany współpracą z nami – dobrze się składa, bo lubimy wszelkie kooperacje. Działamy na wielu płaszczyznach: dropshipping, hurt, barter, reklama w social mediach i prasie, współpraca z projektantami, zlecenia dla ilustratorów… Jesteśmy elastyczni, gramy fair, każdą współpracę traktujemy indywidualnie i widzimy w niej szansę na poznanie nowych osób i poszerzenie horyzontów.

Wypełnij odpowiedni formularz i czekaj na odpowiedź!

SOCIAL MEDIA
Podobają Ci się nasze produkty i chciałbyś podjąć z nami współpracę? Wyślij do nas swoje zgłoszenie: mile widziane przykładowe zdjęcia, jakie pomieszczenie czeka na aranżację i krótki opis Twojej działalności w świecie social media.

  ARCHITEKCI / PROJEKTANCI
  Jeśli jesteś architektem lub projektantem, chciałbyś podjąć z nami współpracę, uzyskać kody rabatowe dla klientów lub potrzebujesz plików graficznych naszych produktów do swoich projektów – napisz do nas! 📧

   HURT / DROPSHIPPING
   Współpracujemy ze sklepami w Polsce i na świecie. 🌎 Jeśli chciałbyś sprzedawać nasze produkty w swoim sklepie to śmiało – skontaktuj się z nami! Koniecznie napisz, który model współpracy Cię interesuje. Oferujemy pełne wsparcie i pomoc w każdej sytuacji.

    ILUSTRATORZY
    Stale współpracujemy z gronem ilustratorów i chętnie to grono powiększamy. Masz talent, rysujesz, malujesz i chciałbyś spróbować swoich sił w tworzeniu nowej kolekcji? Wyślij do nas wiadomość!