Plakaty metryczki

Wyświetlanie 1–16 z 36 wyników

Plakaty metryczki dla dzieci

Metryczki to jedne z najczęściej wybieranych ozdób do dziecięcego pokoju. Mimo iż pełnią rolę dekoracyjną to i tak dla wielu osób jest to przede wszystkim pamiątka, która przywołuje na myśl czas urodzin dziecka. Metryczki dla dzieci dostępne są w wielu formach, w tej kategorii produktów jako personalizowane plakaty. Metryczki to ten element ozdobny, który potrafi nadać wnętrzu charakteru. Najczęściej plakaty metryczki zawieszone są nad łóżeczkiem dziecka, tworząc przy tym niezwykle przytulny klimat w pokoju maluszka. W naszej kolekcji znajdziesz plakaty metryczki dla dzieci, plakaty gotowe do oprawienia w ramkę. W YokoDesign masz możliwość wybrania spersonalizowanej metryczki. Plakat metryczka jest też do wyboru w wielu rozmiarach od 13 cm x 18 cm do 70 cm x 100 cm.

Metryczki dla dzieci - plakaty dekoracyjne do pokoju dziecka

Narodziny dziecka wywołują falę pozytywnych emocji i ogrom radości. Bardzo często zdarza się, że młodzi rodzice chcą zatrzymać na dłużej tą chwile - idealnym przykładem jest zakup metryczek w formie plakatu. Jest to nie tylko piękna pamiątka z okazji narodzin dziecka ale bardzo często pomysł na dekorację do pokoju dziecka. Na metryczkach widnieje przede wszystkim informacja i dane takie jak: imię dziecka, miejsce urodzenia, data urodzenia, nierzadko jest też wklejone zdjęcie dziecka. Metryczki dla dzieci to nie tylko dekoracją ścienna ale pamiątka na całe życie. Plakaty metryczki dla dzieci sprawdzają się zarówno jako dekoracja w pokoju chłopca, jak i pokoju dziewczynki. Dostępne w kolekcji plakatów ściennych YokoDesign pięknie wykonane metryczki dla dzieci.

Plakaty metryczki do wyboru w wielu wymiarach. Piękna pamiątka, którą możesz powiesić w pokoju dziecka. Metryczki w formie plakatów to także idealny pomysł personalizowany prezent z okazji urodzin dziecka. W naszej ofercie dostępne metryczki w pięknych pastelowych kolorach. Plakat metryczka z sympatycznymi leśnymi zwierzakami, metryczka z podwodnym motywem, metryczka z astronautami to tylko jedne z propozycji metryczek dla dzieci dostępnych w naszej ofercie.

Metryczkę można powiesić na ścianie lub też postawić na komodzie w pokoju dziecka. Takie metryczki to także świetny pomysł na prezent na roczek lub chrzest. Metryczka dla dziecka oprawiona w ramce to dekoracja, która idealnie wkomponuje się w wystrój pokoju dziecięcego. Jest to bez wątpienia doskonały pomysł aby uwiecznić narodziny dziecka. Dla rodziców taka metryczka będzie na pewno powodem do dumy oraz wzruszeń. W YokoDesign znajdziesz duży wybór plakatów metryczek dla dziecka. Dekoracyjna, wyjątkowa metryczka z okazji narodzin dziecka przedstawiająca najważniejsze informacje: datę urodzenia, wagę, miejsce urodzenia, imię dziecka i inne ważne dane możesz spersonalizować i zamówić w naszym sklepie internetowym.