Plakaty z napisami

Wyświetlanie 1–16 z 65 wyników

Plakaty dla dzieci z napisami - postaw na praktyczne dekoracje

Plakaty z napisami spodobają się przede wszystkim tym dzieciom, które rozpoczynają naukę w przedszkolu lub szkole. To w tym czasie poznają one literki i samodzielnie próbują przeczytać pierwsze zdania lub ulubione książeczki. Plakaty z napisami można powiesić w kilku miejscach na różnych ścianach, aby w ten sposób spersonalizować pokój dziecka. To nie tylko oryginalna ozdoba, ale też świetna zabawa. Warto wybrać plakaty z napisami, które w jakiś sposób pasują do naszego dziecka. Może na jednym z nich znajduje się akurat jego ulubione słowo? Tak bliska dziecku dekoracja to znacznie więcej niż tylko grafika.

Plakaty z napisami - wprowadź swoje dziecko w świat słowa

Plakaty z napisami nie tylko ciekawie się prezentują, ale także pełnią niezwykle ważną funkcję edukacyjną. Taka ozdoba pozwoli dzieciom samodzielnie tworzyć pierwsze zdania oraz bawić się słowem. Plakaty z napisami możemy powiesić na ścianie albo oprawione w ramę postawić na komodzie czy półce wśród ulubionych zabawek.

Plakaty z napisami - kolekcja Yoko Design

W Yoko Design stworzyliśmy kolekcję plakatów z napisami, cytatami. Prezentujemy w niej duży wybór plakatów, które mogą być świetnym uzupełnieniem wystroju wnętrza zarówno w pokoju dziecięcym jak również w pokoju dla niemowlaka. Dostępne w naszej kolekcji motywacyjne plakaty z napisami, grafiki z cytatami, dzięki którym ożywisz wnętrze i dodasz mu niebanalnego charakteru. W naszej kolekcji plakaty z napisami dostępne w wielu rozmiarach do wyboru w formacie A3 oraz A4 i jeszcze więcej. Większość plakatów dostępnych w tej kategorii prezentuje się w neutralnej kolorystyce - możesz więc mieć pewność, że plakat będzie pasować prawie do każdego stylu aranżacyjnego. Plakaty z napisami pomogą stworzyć wnętrze nie tylko nowoczesne, ale przede wszystkim bardziej spersonalizowane.