Torba bawełniana Be flamazing BAG05

27,00 

Teraz możesz już śmiało ruszać na zakupy! 🛒
Torba bawełniana z flamingiem 🦩

1 w magazynie

SKU: BAG05 Kategorie: ,

Europejska jakość: nasze meble spełniają wszystkie normy oraz posiadają odpowiednie certyfikaty UE.

Technorattan: cechuje się wytrzymałością i dużą odpornością na niekorzystne warunki pogodowe.

Opis

Torba bawełniana z motywem line-art’u 🦩

Zakupy to Twój konik? A może wręcz przeciwnie? W obu przypadkach z odsieczą przychodzi nasza bawełniana torba z nadrukiem – dla fanów zakupowego szaleństwa jako nieoceniona pomoc w logistyce i transportowaniu nabytych dóbr, natomiast dla drugiej grupy jako “umilacz” tej niekoniecznie lubianej przez nich czynności. Doskonale nadaje się również jako upominek dla kogoś bliskiego lub dodatek do właściwego prezentu 🎁 Naczelna zasada brzmi: bawełnianych toreb na zakupy nigdy za wiele!

Chcesz, żeby wyjście na zakupy zawsze było owocne? Nic prostszego! Warunkiem decydującym czy tak właśnie będzie jest posiadanie torby, która przyciągnie do Was wszystkie wspaniałe okazje 👀 Flaming Matteo działa jak radar, nęci najcenniejsze perełki w sklepie, a jednocześnie odwraca uwagę konkurencji, która mogłaby podebrać Wam co lepsze perełki 🌟

Pozostałe wzory toreb dostępne TUTAJ.

Wizualizacje mogą nie oddawać rzeczywistego wymiaru toreb i nadruków, mają one charakter podglądowy – prosimy sprawdzić wymiary. Kolor produktów na wizualizacji zależy od ustawień monitora, dlatego też może się nieznacznie różnić od tego w rzeczywistości. 

Informacje dodatkowe

Waga 0,1 kg
materiał

jednorazowego użytku

wielokrotnego użytku

produkcja PL