Torba bawełniana Monday mood BAG04

27,00 

Teraz możesz już śmiało ruszać na zakupy! 🛒
Torba bawełniana z motywem kota.

1 w magazynie

SKU: BAG04 Kategorie: ,

Europejska jakość: nasze meble spełniają wszystkie normy oraz posiadają odpowiednie certyfikaty UE.

Technorattan: cechuje się wytrzymałością i dużą odpornością na niekorzystne warunki pogodowe.

Opis

Torba bawełniana z motywem kota 🐱

Zakupy to Twój konik? A może wręcz przeciwnie? W obu przypadkach z odsieczą przychodzi nasza bawełniana torba z nadrukiem – dla fanów zakupowego szaleństwa jako nieoceniona pomoc w logistyce i transportowaniu nabytych dóbr, natomiast dla drugiej grupy jako “umilacz” tej niekoniecznie lubianej przez nich czynności. Doskonale nadaje się również jako upominek dla kogoś bliskiego lub dodatek do właściwego prezentu 🎁 Naczelna zasada brzmi: bawełnianych toreb na zakupy nigdy za wiele!

Znacie to uczucie, kiedy wstajecie w poniedziałek rano do pracy i jesteście tak wyspani, że nie potrzebna Wam kawa? No właśnie, my też nie 🥱 Z tej okazji powstała torba upamiętniająca te piękne poranki, a jednocześnie przypominająca o tym, że aplikacja kolejnej dawki kofeiny jest CO NAJMNIEJ wskazana. ☕️

Pozostałe wzory toreb dostępne TUTAJ.

Wizualizacje mogą nie oddawać rzeczywistego wymiaru toreb i nadruków, mają one charakter podglądowy – prosimy sprawdzić wymiary. Kolor produktów na wizualizacji zależy od ustawień monitora, dlatego też może się nieznacznie różnić od tego w rzeczywistości. 

Informacje dodatkowe

Waga 0,1 kg
materiał

jednorazowego użytku

wielokrotnego użytku

produkcja PL