Torba bawełniana Niezły kosmos BAG02

27,00 

Teraz możesz już śmiało ruszać na zakupy! 🛒
Torba bawełniana z motywem kosmosu.

3 w magazynie

SKU: BAG02 Kategorie: ,

Europejska jakość: nasze meble spełniają wszystkie normy oraz posiadają odpowiednie certyfikaty UE.

Technorattan: cechuje się wytrzymałością i dużą odpornością na niekorzystne warunki pogodowe.

Opis

Torba bawełniana z motywem kosmosu 🛸

Zakupy to Twój konik? A może wręcz przeciwnie? W obu przypadkach z odsieczą przychodzi nasza bawełniana torba z nadrukiem – dla fanów zakupowego szaleństwa jako nieoceniona pomoc w logistyce i transportowaniu nabytych dóbr, natomiast dla drugiej grupy jako “umilacz” tej niekoniecznie lubianej przez nich czynności. Doskonale nadaje się również jako upominek dla kogoś bliskiego lub dodatek do właściwego prezentu 🎁 Naczelna zasada brzmi: bawełnianych toreb na zakupy nigdy za wiele!

Kosmiczne okazje już na Ciebie czekają! Zabieraj swoją odlotową torbę i wyruszaj na zakupową eskapadę póki czas 🚀 Twoich łupów strzec będzie nie kto inny jak Kędziorek z kolekcji Kosmos, a możecie nam wierzyć, ten koleżka wynosi pojęcie bezpieczeństwa na inną orbitę!

Pozostałe wzory toreb dostępne TUTAJ.

Wizualizacje mogą nie oddawać rzeczywistego wymiaru toreb i nadruków, mają one charakter podglądowy – prosimy sprawdzić wymiary. Kolor produktów na wizualizacji zależy od ustawień monitora, dlatego też może się nieznacznie różnić od tego w rzeczywistości. 

Informacje dodatkowe

Waga 0,1 kg
materiał

jednorazowego użytku

wielokrotnego użytku

produkcja PL